Irlandia – Med in Irleand

Irlandia – Med in Irleand

Miło nam poinformować, że dzięki zaproszeniu ambasady Irladnii przy wydatnej pomocy pani Joanny Dobrzyńskiej-Sobiech z Enterprise Irleland – firma Optotom została zaproszona na targi „Med in Irleand” w Dublinie

Tragi "Med in Irleand"

W czasie targów nie tylko mieliśmy możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi rynku Bio-Med w Irladnii, ale również odwiedzenia fabryki naszego dostawcy mikroskopów cyfrowych – firmy ASH-Vision. ASH-Vision to producent zaawansowanych mikroskopów cyfrowych oraz pomiarowych.

Wyjazd ten był nie tylko pochodną doskonałych wyników sprzedaży mikroskopów ASH-Vision, które dzięki zaawansowanej technologii stanowią wyznacznik rozwoju mikroskopów cyfrowych na rynku, ale również ze względu na chęć rozwoju firmy Optotom na rynku biologicznym i biotechnologicznym.

W przypadku Państwa zaintersowania cyfrowymi mikroskopami firmy ASH-Vision zapraszamy do kontaktu z Przmysławem Wiakiem, który w firmie Optotom jest osobą dedykowanę do znalezienia dla Państwa odpowiednich rozwiązań, w przypadku kiedy mikroskopia cyfrowa stanowi nowy kierunek rozwoju, ale i dla klientów, którzy klasyczną mikroskopię, chcą lub muszą zastąpić mikroskopią cyfrową.

W przypadku zastosowań biologicznych systemów ASH-Vision takich jak łatwa i doskonała fotografia np.: owadów, liści, korzeni lub dużych struktur bio – prosimy o kontakt z naszym specjalistą ds. mikroskopi biologicznej – panem Tomaszem Ołownią

Wszystkie niezbędne kontakty znajdą Państwo tutaj