TARGI CONTROL-STOM 26-28 III 2019 W KIELCACH

TARGI CONTROL-STOM 26-28 III 2019 W KIELCACH


Szanowni Państwo

Firma optotom serdecznie zaprasza na międzynarodowe targi CONTROL-STOM w Kielcach. Na naszym stoisku będą mieli Państwo okazję zobaczyć między innymi najnjowszą polerkę metalograficzną firmy Presi – Mecatech 250SPI. Jest polerka z nowej rodziny Mecatech 200/300 dostępnej na rynku od początku 2019 roku. System wyposażony jest w szereg unikalnych funkcji gwarantujących wykonanie zgładów najwyższej jakości. Dodatkowo będzie możliwość porozmawiania o twardościomierzu automatycznym Presi HZ50-4

Dodatkowo w czasie targów prezentować będziemy konfokalny mikroskop Sensofar. Urządzenie to w chwili obecnej najbardziej zaawansowany system do analizy typografi powierzchni i kształtu narzędzi. Na miejscu będzie możliwość sprawdzenia urządzenia w działaniu na własnych próbkach.

Dodatkowo w czasie targów będzie możliwość przetestowania szeregu mikroskopów optycznych w tym mikroskopu metalograficznego firmy Nikon, cyfrowego mikroskopu inspekcyjnego firmy ASH-VISION.

Jednym z prezentowanych urządzeń będzie cyfrowy mikroskop pomiarowy Nikon iNexiv VMA2520

Nasi inżynierowie chętnie odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania, oraz dopomogą w wyborze najlepszego dla Waszego laboratorium.

Serdecznie zapraszamy do pawilonu F stoisko numer 26