DOŚWIADCZENIE

 • Ponad 12 lat na rynku przemysłowym!
 • Znajomość i bliska współpraca z wiodącymi ośrodkami naukowymi oraz prywatnymi laboratoriami badawczymi

Kompleksowa obsługa

 • Doradztwo w doborze sprzętu
 • Profesjonalny serwis oraz szkolenia aplikacyjne
 • Wyposażanie laboratoriów od podstaw

Wsparcie after-sales

 • Posprzedażowa opieka nad Klientem
 • Rzetelna praca i zaufanie
  naszych Klientów kluczem do sukcesu!

NASZA HISTORIA

Firma Optotom powstała w lutym 2014 roku. Ideą powstania firmy była chęć wykorzystania ponad 12 letniego doświadczenia w dziedzinie sprzętu laboratoryjnego. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż oraz wsparcie merytoryczne klientów przy wyborze systemów do badań metalograficznych oraz kontrolno pomiarowych. Świadczymy wysokiej jakości usługi posprzedażowe i serwis naszych produktów.

Od 2015 roku jesteśmy przedstawicielem takich firm jak Nikon oraz Presi, będących niekwestionowanymi liderami w dziedzinie mikroskopii optycznej oraz preparatyki metalograficznej. Decyzja o podjęciu współpracy z nami jest dla nas oznaką wielkiego zaufania i uznania ze strony naszych kontrahentów. Motywuje nas to tym samym do dalszej rzetelnej pracy. Reprezentując wspomniane firmy na terenie Polski, zaopatrujemy kompleksowo laboratoria kontroli jakości w firmach przemysłowych oraz na Uniwersytetach o profilu technicznym.

Zaufały nam między innymi takie instytucje jak: Politechnika Wrocławska, Politechnika Rzeszowska, Akademia Górniczo Hutnicza oraz wiele Ośrodków Badawczych z branży przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego.

Jesteśmy firmą elastyczną, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. W swoich działaniach kierujemy się głównie niesieniem odpowiednich rozwiązań dla różnych, niekiedy nietypowych aplikacji.

Naszym celem jest długofalowa współpraca, realizowana przez profesjonalną oraz solidną obsługę. Dobra opinia i zaufanie klientów jest dla nas kluczem do sukcesu.

JAK DZIAŁAMY 

Research
ANALIZA ZAGADNIENIA
Zrozumienie potrzeby
Idea
PRÓBY I TESTY
Sprawdzenie rozwiązania
Solution
INSTALACJA SPRZĘTU
Szkolenia i Serwis
Solution
DŁUGOLETNIA WSPÓŁPRACA

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Tomasz Sykuła - Główny specjalista ds. mikroskopii

Tomasz Sykuła

Główny specjalista ds. mikroskopii

Doradca Klienta w zakresie mikroskopii optycznej, pomiarowej i elektronowej, preparatyki metalograficznej oraz tomografii komputerowej. Sprzedaż, kalibracja, serwis.

+48 664 057 948
tomasz.sykula@optotom.pl
Renata Wleciał-Sykuła - Właściciel

Renata Wleciał-Sykuła

Właściciel

Zarządzanie Firmą, Administracja.


+48 664 057 948
biuro@optotom.pl
Mariusz Władowski - Specjalista ds. mikroskopii

Mariusz Władowski

Specjalista ds. mikroskopii

Doradca Klienta w zakresie mikroskopii optycznej, konfokalnej oraz preparatyki metalograficznej Sprzedaż, kalibracja, serwis.


+48 664 212 077
mariusz.wladowski@optotom.pl

Skorzystaj ze wsparcia technicznego wyszkolonych doradców Optotom.

Nasz zespół tworzą osoby pełne pasji dla których skuteczna pomocą w doborze właściwego rozwiązania, to nie tylko część obowiązków służbowych, ale przede wszystkim satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.  Dlatego zawsze do końca i jak najlepiej angażujemy się w projekty naszych klientów, służąc nie tylko pomocą jeśli chodzi o zakres sprzętu, ale również udzielamy merytoryczne wsparcia w zakresie organizacji i sposobu działania laboratorium. Wieloletnie obecność w branży, umożliwiła nam nawiązanie wielu kontaktów, dzięki temu klientom potrzebującym specjalistycznych szkoleń wychodzących poza zakres działalności naszej firmy, lub takim którzy poszukują wsparcia technicznego np. w zakresie technologii produkcji, jesteśmy zawsze w stanie polecić do kontaktu właściwą osobę spoza naszej firmy. Pozwala nam to spełniać oczekiwania i wymagania naszych klientów w sposób całkowicie kompletny

NASI KLIENCI

 • preview
 • preview
 • preview
 • preview
 • preview