email:biuro@optotom.pl | tel: +48 664 057 948 

STRONA W TRAKCIE MODERNICAZJI. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Tu zaczyna się jakość - urządzenia dla Twojego laboratorium

Poznaj nas

Znajomość i bliska współpraca z wiodącymi ośrodkami naukowymi oraz prywatnymi laboratoriami badawczymi

Firma Optotom powstała w lutym 2014 roku.

Ideą powstania firmy była chęć wykorzystania ponad 12 letniego doświadczenia w dziedzinie sprzętu laboratoryjnego. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż oraz wsparcie merytoryczne klientów przy wyborze systemów do badań metalograficznych oraz kontrolno-pomiarowych. Świadczymy wysokiej jakości usługi posprzedażowe i serwis naszych produktów.

Od 2015 roku jesteśmy przedstawicielem topowych producentów.

Takich firm jak Nikon, Presi, Hoytom czy Sensofar będących niekwestionowanymi liderami w dziedzinie mikroskopii optycznej oraz preparatyki metalograficznej. Decyzja o podjęciu współpracy z nami jest dla nas oznaką wielkiego zaufania i uznania ze strony naszych kontrahentów. Motywuje nas to tym samym do dalszej rzetelnej pracy. 

Jesteśmy firmą elastyczną, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. W swoich działaniach kierujemy się głównie niesieniem odpowiednich rozwiązań dla różnych, niekiedy nietypowych aplikacji.

Naszym celem jest długofalowa współpraca, realizowana przez profesjonalną oraz solidną obsługę. Dobra opinia i zaufanie klientów jest dla nas kluczem do sukcesu.

Jak działamy?

Kompleksowa obsługa:

Doradztwo w doborze sprzętu

Profesjonalny serwis oraz szkolenia aplikacyjne

Wyposażanie laboratoriów od podstaw

Wsparcie after-sales:

Posprzedażowa opieka nad Klientem

Rzetelna praca i zaufanie
naszych Klientów kluczem do sukcesu!

Skorzystaj ze wsparcia technicznego wyszkolonych doradców Optotom.

Nasz zespół tworzą osoby pełne pasji dla których skuteczna pomoc w doborze właściwego rozwiązania, to nie tylko część obowiązków służbowych, ale przede wszystkim satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.  Dlatego zawsze do końca i jak najlepiej angażujemy się w projekty naszych klientów, służąc nie tylko pomocą w zakresie urządzeń, ale również udzielamy merytorycznego wsparcia w zakresie organizacji działania laboratorium. Wieloletnie obecność w branży, umożliwiła nam nawiązanie wielu kontaktów, dzięki temu klientom potrzebującym specjalistycznych szkoleń wychodzących poza zakres działalności naszej firmy, lub takim którzy poszukują wsparcia technicznego np. w zakresie technologii produkcji, jesteśmy zawsze w stanie polecić do kontaktu właściwą osobę spoza naszej firmy. Pozwala nam to spełniać wymagania naszych klientów w sposób kompletny.