Optotom wybrana do obsługi Aeropolis

Optotom wybrana do obsługi Aeropolis

Firma Optotom została wybrana głównym dostawcą sprzętu optyczno-laboratoryjnego w nowej instalacji parku naukowo – technologicznym Aerolopis w Rzeszowie.

Wysokiej jakości laboratorium to jeden z ważniejszych elementów tego rodzaju instalacji.

Celem utworzenia Inkubatora Technologicznego Aeropolis było stworzenie miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Promowane będzie wykorzystanie wysokich technologii z branży lotniczej, informatycznej, elektromaszynowej, biotechnologicznej i chemicznej. Przedsiębiorcy będą mogli wynająć na korzystnych warunkach pomieszczenia biurowe oraz produkcyjno – usługowe zlokalizowane w budynku Inkubatora, a także skorzystać z dostępnego zaplecza infrastrukturalnego, technicznego oraz konferencyjnego.

Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS to w chwili obecnej jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc pod inwestycje w południowo-wschodniej Polsce. AEROPOLIS to pomysł na ściągnięcie nowoczesnych firm i technologii, a równocześnie wykorzystywanie potencjału miejscowych uczelni wyższych i ośrodków naukowo- badawczych.